BRANDDAY

Tarafsız, yorum-haber ve analiz.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE DEVRİMLERİNE ŞİMDİ HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA SAHİP ÇIKMALIYIZ

2 dakika okuma süresi

Mustafa Kemal Atatürk Türk halkı için tartışılmaz bir liderdir. Tüm halkımız normal olarak kendisini sever, yaptığı devrimler için büyük bir şükran borcu olduğunu biliriz.

ATATÜRK’Ü BU MİLLETİN HAFIZASINDAN ASLA ÇIKARTAMAYACAKLAR

Bunun dışında olan insanlardan vardır. Televizyon programlarına çıkıp Atatürk düşmanlığı yapanlar ve ona saldıranlar da vardır. Dünyada da çok seveni olan Mustafa Kemal Atatürk’ü hazmedemeyen, yaptığı devrimleri kıskanan kişilerde vardır. Maalesef ülkemizde bazı yazar-çizer takımı da Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığını nasıl yapacaklarını pek bilmezler ve onun için belirli figürler çıkartarak Mustafa Kemal Atatürk’e saldırırlar.

ATATÜRK CUMHURİYET’İMİZİN KURUCU DEĞERİDİR

Ülkemizde yaşayan 83 milyon vatandaşımızın yanında, ülke sınırları dışında yaşayan 7,6 milyon Türk kökenli insanın kalbi 29 Ekim, 19 Mayıs, 23 Nisan gibi ulusal bayramlarımızda daha hızlı atıyor. Bu 3 önemli bayram Cumhuriyet’imizin temellerini de oluşturuyor. Bizim bu konuda her zaman daha duyarlı olmamız lazım. Bu bayramlara karşı çıkmaya çalışanlara direnerek bu kişilerin şansının olmamasını sağlamamız lazım. 101. yılını kutladığımız TBMM’in kuruluşu, Cumhuriyet’imizin temelidir. Bu temel hiçbir zaman sarsılmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir