BRANDDAY

Tarafsız, yorum-haber ve analiz.

TÜRKİYE’NİN İMAJI YURT DIŞINDA KÖTÜ BİR SÜRECE GİRDİ

1 dakika okuma süresi

Özellikle Sedat Peker’in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar, yabancı basında New York Times’dan Alman basınına, Hollanda, Avusturya ve Fransa basınına kadar artık ilk sıralarda yer alıyor.

SEDAT PEKER’İN AÇIKLAMALARI DÜNYANIN GÜNDEMİNDE

Sedat Peker’in İçişleri Bakanı’na yönelik açıklamaları, Avrupalıyı çok ilgilendirmeye başladı. Süleyman Soylu bu konuda en kısa zamanda koltuğunu bırakmalı ve böylece Sedat Peker’in de eline daha fazla düşmemeli. Bazı gazetecilerinde içinde yer aldığı bu olaylarda, durum çok kritik bir noktada.

TÜRKİYE BUNLARI HAK ETMİYOR

Yabancı basının bugünkü sayfalarında Türkiye narkotik ticaretinin ana merkezi olarak anılmaya başladı. Süleyman Soylu, Sedat Peker ve Mehmet Ağar çatışması, tüm devleti ve insanları etkiliyor. Türkiye’nin pasaportuna yabancı ülkelerde kötü bir bakış vardı. Birçok ülkede kaçakçı muamelesi yapılırdı. Dış basında çıkan bu haberlerden sonra bu daha da artacak. Türk insanı, Türk devleti bunu hak etmiyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu ülkenin haysiyetiyle kimsenin oynamaya hakkı yok. Sedat Peker bütün Türkiye’yi altüst etme başarısını gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir