BRANDDAY

Tarafsız, yorum-haber ve analiz.

Kaçkar Muhallebicisi

2 dakika okuma süresi

Türkiye’de sevilen tatlılardan biri olan muhallebinin yapımı konusunda lezzetle farkını ortaya koyan Kaçkar Muhallebicisi, hem kendi restoranlarında, hem de üretimi-tedariki ile piyasada en bilinen markalardan biri.

KAÇKAR MUHALLEBİCİSİ - YouTube

Kaçkar Muhallebicisi olarak, Uzun yıllardır kamu kuruluşları, özel sektör, oteller zinciri ve daha bir çok kurumsal firmanın tedarikçisi aynı zamanda iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz sütlü tatlı ve tatlı çeşitlerimizle… İnsan,çevre ve evrensel değerleri merkeze alan bir anlayışla kurumsallaşarak… Türk mutfağının yurt içinde ve yurt dışında ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile bilinen ve tercih edilen bir markası olma yolunda emin adımlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kaçkar Muhallebicisi

Zomoto’da yapılan yorumlardan bir kaçını sizinle paylaşıyoruz:

ambiyans: gelip sessizce kafa dinleyerekten kendinizi hafif bir tatlıyla ödüllendirmek isteyeceğiniz rahatlatıcı ortamlardan biri
servis: kibar, güleryüzlü, yardımsever
tatlı:
-krem şokola: kek kırıntıları ve fıstık ile süslendiriliyor. çikolata sevenlerin seveceği türden hafif bir sütlü tatlı.
-ahududulu haşhaşlı muhallebi: tatlı sevmeyen ve ekşi meyvecilerin seçeceği türden bir başka hafif tatlı. ekşi meyve taraftarı olmamama rağmen bana kendisini sevdirdi.
fiyat: bu 2 tatlı+2 americano=45 TL tuttu. fiyatı biraz pahalı buldum, ama diğer her şey o kadar sevimli ki anca yarım puan kırabildim.
kesinlikle kafa dinlemek istedikçe kan şekerimi yükseltmek için başvuracağım bir mekan. 4.5 üzerinden 5 veriyorum.

Pınar Ziyadanoğlu
Kaçkar Muhallebicisi, İstanbul - Restoran Yorumları - Tripadvisor

Tatlıları muhteşem, americanosu ve filtre kahvesi eşsiz. Çalışmak için gördüğüm en iyi ortam. Herkese tavsiye ederim. İşletme sahibi harika bir insan kendilerine güler yüzleri ve güzel hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Onurcan Avcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir