BRANDDAY

Tarafsız, yorum-haber ve analiz.

Başak Şahin Kanlıca’da Fitness eğitmenlğine geri döndü

2 dakika okuma süresi

Kanlıca’da bulunan Workout Area Fitness & Pilates Salonu‘nda spor hocalığına tekrar geri dönen Başak Şahin’in kendi özel sosyal medya hesabını takip etmenizi öneririz. Kendisi çok başarılı bir pilates hocası, insanları motive ediyor ve insanlar zevkle gidiyor. Kanlıca’da böyle bir salonun olması ve insanların gidebilmesi çok büyük bir şans. Başak Şahin’in Instagram hesabı için tıklayın!

Başak Şahin

Workout hakkında

Yaşam serüvenini sürekli sorgulayarak yaşayan, insana dair, yaşam ve spor adına…

Ruhumuzu taşıyan bedenimizi emanet bilip en iyi şekilde korumak için…

Popüler kültürle birlikte spor ile tanışıp, her şeyi bilenlere inat…

Bilimin önemsenmediği fakat bilgiye aç bir toplumun içindeyiz, okuyup araştırmak yerine başkalarından edinilen bilgilerle devam etmeyi tercih ediyoruz nedense…

Biz şöyle diyoruz; hayatımızla olan mücadelemize kendi vücudumuzdan başlamalıyız.

İnsan vücudu, inanılmaz ve karmaşık bir sisteme sahiptir. Günümüzde teknoloji ve tıp bu kadar gelişmiş olduğu halde çözülemeyen yönleriyle bizleri şaşırtmaya devam eder.

İnsanoğlu dünyayı keşfetti , tekerleği buldu, diğer gezegenlere ulaştı, her geçen gün teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor ve hayal edebildiği her şeyi gerçekleştiriyor.

İnsanoğlu, dünyaya dair bu karmaşanın içinde “KENDİNDEN UZAKLAŞTI”

Nereden gelip, nereye gittiğini unuttu, hareket etmeyi unuttu ve bunlarla birlikte sayısız hastalık, yorgunluk, geçici mutluluklar ve amaçsız yaşam ?

Sağlığınız için spor yapın ve bunu bir hediye olarak görün. Zaman geçiyor kaybedilen enerji ve kondisyonu geri kazanın. Bu yazıyı okuyorsanız lütfen harekete geçin.

Yaşam boyunca sporun sürdürülebilir bir yöntemi olan egzersiz ile uğraşmak hayatınızda ki kaliteyi arttıracak. Her yaş ve kondisyonda sizlere uygun çeşitlilikte hareket etmenizi sağlayacak ortam hazırlayacaktır.

Yaşamın her anında spor olduğunu unutmayın, keyif alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir